Úvod / O firmě

Kontakt

 

AQUA PLUS BOHEMIA, s.r.o.

Telefon: +420 311 625 626

Fax: +420 311 626 024

E-mail: info@aqua-plus.cz

Společnost AQUA PLUS se již více jak 20 let snaží, aby každý člověk, který má možnost si některé z koupelnových produktů pořídit, měl maximální možnou péči a mohl si většinu dodávaných produktů vyzkoušet. Z této filozofie vzešla i myšlenka mít vlastní wellness studio. Svým vybavením a umístěním těch nejlepších produktů dokážeme uspokojit i nejnáročnější klientelu. Ať již se jedná o velmi dynamicky se rozvíjející trh s venkovními bazény Jacuzzi až pro šest osob nebo privátní minibazény pro tři osoby od německé firmy Hoesch. Z produkce stejné firmy je ve wellnessu umístěn jeden z nejlepších koutů, který lze v Evropě vyrobit. Již jeho název Sensa Mare mě napovídá jeho možnosti. Světelná terapie využívající revoluční systém osvětlení, které se plynule mění v celém spektru barev a naprosto unikátní systém vodních trysek, které dokážou vodu doslova proměnit v mlhu nebo patentově chráněný systém trysek, které navozují podobu tropického deště. Čtyři druhy vonných esencí, které jsou dodávány do výdechu parního generátoru a kombinace všech těchto prvků je podpořena hudbou podle každého přání, jaké si jen člověk může představit. Rovněž použití tzv. Kneipovy metody na pozvolné ochlazování celého těla je v tomto koutu použito. Tuto možnost využijí zejména lidé po  použití sauny.

Nově zřizované studio zaměřené na absolutní vrchol produktů firmy Dornbracht zastoupené zejména počítačem řízenými sprchovými kouty. Ať již se jedná o produkty extrémně velkých sprch „hlavového dešťového nebe“, které je vybaveno tryskou s imitací tropického deště a rovněž počítačem řízeného sprchování. Jedná se o jeden z největších produktů jaký v tuto chvíli je v Evropě vyráběn. To vše je zkloubeno do jednoho názvu nebo do dvou slov Rainsky E.

V letošním roce byla poprvé prezentovaná další novinka od firmy Dornbracht. Jedná se o kompletní systém integrovaný do stěny sprchového koutu a do stropu, který je již plně inteligentní, řízený samostatným počítačem, kde každý vývod má samostatný termostat i regulační ventil. Tímto výrobce dokázal skloubit naprosto unikátní řešení, které nikdo jiný zatím nenabízí. Jedinečný fascinující pocit, který při sprchování můžete zažít. Vše je doladěné dokonalou souhrou barev tak, aby všechny smysly našeho těla byly dokonale rozmazlovány. Oba systémy, jak Rainsky, tak ATT jsou od září plně funkční v nově zřízeném studiu.

Alape – již tradiční německý výrobce ocelových umyvadel a dnes již nábytku nabízí perfektní řešení spojení skla, oceli a dřeva do jedinečného celku. V  kombinaci s pověšenými zrcadly nebo skříňkami se kloubí design, kvalita a ergonomie perfektně dohromady.

Novinky od německého výrobce van Kaldewei jsou rovněž zakomponovány do předváděcího centra wellness v Berouně. Nové rozměry vaniček a jejich design nabízí unikátní řešení nových dimenzí v koupelně. Velkoformátové obklady a dlažby v rozmezí 120x120 až 100x300 cm jsou rovněž položeny na stěnách a na podlahách.